• Pzt - Cts: 09:00 - 18:00
 • 0 216 576 22 43/44
 • sgm@sgmgumruk.com
 • Hizmetlerimiz

  İHRACAT

  Uluslararası ticaret sınırlarının kalktığı günümüz dünyasında, firmaların kendilerini dünyaya açmak ve global pazarda yerini almak için ihracat işlemlerini eksiksiz olarak gerçekleştirmesi gerekmektedir.

  Detaylı Bilgi

  İTHALAT

  Gümrük işlemlerinin en önemli kalemlerinden biri olan ithalat, uluslararası ticaret ve hukuk kurallarına uygun bir şekilde firmamız tarafından takip edilerek yapılmaktadır.

  Detaylı Bilgi

  DEVİR

  Gümrük işlemlerinin önemli kalemlerinden birisi olan devir işlemleri, ekibimiz tarafından titizlikle yapılmakta, malların devri ve sonrasında yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçilmektedir.

  Detaylı Bilgi

  ANTREPO

  Uluslararası ticaretlerde malların serbest bölgelerde güvenle korunmasını sağlayan antrepolar, uluslararası ticaret standartlarının gerektirdiği tüm muhafaza özelliklerine sahiptir.

  Detaylı Bilgi

  TRANSİT

  Uluslararası ticaret sınırları günümüz global dünyasında artık önemini yitirmiş ve firmalar dünyaya açılarak istedikleri her yere ulaşabilme imkanı bulmuştur.

  Detaylı Bilgi

  SERBEST BÖLGE

  Ticari ve sınai faaliyetlerin yürütüldüğü serbest bölge alanlarında firmanızın ticaret yapmak için ihtiyacı olan tüm işlemler firmamız tarafından yürütülmekte ve gerekli takipleri gerçekleştirilmektedir.

  Detaylı Bilgi